IELTS دوره های آمادگی آزمون

 

IELTS معرفی آزمون

 

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است. آیلتس با آن که آزمونی اروپایی به شمار می رود و مرکز آن در کشور انگلیس قرار دارد، اما تقریبا اکثر قریب به اتفاق دانشگاه های دنیا مدرک این آزمون را برای تشخیص توانایی های زبان انگلیسی داوطلبان قبول می کنند. بسیاری از افراد در سراسر جهان هر ساله در این آزمون شرکت می کنند تا سطح دانش زبان انگلیسی خود را بر اساس معیارهای این آزمون ارزیابی کنند زیرا آزمون IELTS تمامی مهارتهای زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن) را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده کاربرد روزمره زبان در تحصیل، کار و زندگی باشد.

آزمون IELTS در ۲ بخش (General و Academic) برگزار می شود، آیلتس جنرال برای متقاضیان غیر دانشجویی کاربرد داشته و آزمون آکادمیک مختص کسانی است که قصد تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را داشته باشند.

 

معرفی دوره های آیلتس IELTS آموزشگاه زبان مهردانش

 

هدف اصلی دوره های IELTS آموزشگاه زبان های خارجی مهردانش، آشنایی و آماده سازی هر چه بیشتر و دقیق تر متقاضیان شرکت در آزمون مربوطه در بازه زمانی کوتاه می باشد، به طوریکه هر متقاضی با هر دانش زبانی بتواند طی مدت زمان مشخصی خود را به نمره مورد نظر برساند. مخاطبین دوره های آیلتس IELTS عمدتاً متقاضیان مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از ایران، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته های مختلف که قصد دارند در دوره های تخصصی بین المللی در خارج از ایران شرکت کنند، می باشند.

 

نکته ای که دوره های آمادگی آزمون آیلتس IELTS آموزشگاه مهردانش را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی متقاضیان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، زندگی و تحصیلی آنها با بهره گیری از اساتید متخصص دارای مدرک رسمی آیلتس و سیستم آموزشی استاندارد همراه با چندین مرحله آزمون آزمایشی Mock آیلتس در طول دوره آموزش با هدف سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه کسب نمره مورد نظر در بازه زمانی کوتاه یکی از اصلی ترین اهداف متقاضیان برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون IELTS می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آیلتس آموزشگاه زبان مهردانش تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی و پویا فرصت یادگیری و کسب نتیجه دلخواه در کوتاه ترین زمان را برای متقاضیان فراهم سازند.

 

دوره های IELTS در موسسه مهردانش در 3 بخش Advanced و Bridge, Complete به صورت نیمه فشرده (Gold) و فشرده          (Diamond) برگزار می گردند.