دوره مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان

 

برخلاف تصور حاکم بر جامعه، فراگیری زبان دوم فرایندی زمان بر است و نمی توان در مدت کوتاهی به زبان دوم مسلط شد. فراگیری یک زبان جدید به معنای مسلط شدن به مکالمه آن زبان است و تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان انگلیسی می باشد. از همین رو مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان مهردانش تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازند.

 

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان مهردانش بصورت کلاس های ترمیک دو روز در هقته با مجموعه کتابهای      American English File از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی و کتابهای داستان کوتاه که با دقت تمام، متناسب با سطح زبان آموزان در هر ترم توسط مدیران آموزشی انتخاب می شوند، برگزار می گردد.

 

یکی از نکاتی که آموزشگاه زبان مهردانش را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، کتاب محور نبودن کلاس ها می باشد و اینکه اکثر زمان کلاس مطابق با روش یادگیری موقعیتی، به قراردادن زبان آموزان در موقعیت هایی می گذرد که بتوانند در محیطی پویا مهارت های مکالمه ی خود را تقویت کنند. در این دوره با بهره گیری از فیلم، کتاب های داستان، موسیقی، فعالیت های گروهی و ... شما می توانید زبان انگلیسی را به صورت کاملا ملموس فرا بگیرید.