زمان را از دست ندهید1 2 دوره زبان آلمانی و فرانسه3 4 5 6 7 8 9 10
jquery carousel by WOWSlider.com v8.8

چگونه عضو خانواده بزرگ مهردانش باشیم؟

 

مشاوره

 
 

هدفتان از یادگیری زبان چیست؟ هر برنامه و هدفی که از یادگیری زبان دارید را با مشاورین ما در آموزشگاه زبان مهردانش مطرح کنید تا کوتاهترین و بهترین مسیر را برایتان بسازیم! پس همین حالا تماس بگیرید! مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هستند.

 
 

تعیین سطح

 
 

چنانچه قصد شرکت در دوره های مقدماتی را دارید نیازی به تعیین سطح ندارید! در غیر اینصورت برای رزرو زمان تعیین سطح تماس بگیرید! سطحِ زبانی شما از طریق مصاحبه شفاهی توسط دپارتمان آموزش مشخص می شود

 
 

ثبت نام

 
 

ثبت نام در آموزشگاه زبان های خارجی مهردانش به صورت حضوری انجام می گیرد و با تکمیل شدن تعداد نفرات، کلاس بسته می شود! برای اینکه در لیست انتظار قرار نگیرید پس از تعیین سطح، ثبت نام خود را در در اسرع وقت انجام دهید

 
 

خدمات متفاوت آموزشکاه زبان های خارجی مهردانش

 

پشتیبانی

 
 

از خدمات متمایز آموزشگاه زبان مهردانش، برگزاری جلسات رفع اشکال و پشتیبانی مستمر و رایگان در طول دوره می باشد که به صورت تلفنی و حضوری انجام میگیرد. پشتیبانی تلفنی به نحوی است که در طول هر ترم تماس های تلفنی با زبان آموزان برقرار می گردد و روند پیشرفت درسی آنها مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت نیاز می توانند جهت رفع اشکال جلساتی را به صورت گروهی یا خصوصی از طریق مراجعه به پذیرش رزرو کنند.

 
 

تشکیل پرونده پیشرفت تحصیلی

 
 

با پیوستن به خانواده مهردانش، پرونده ی پیشرفت تحصیلی برای هر زبان آموز تشکیل شده و روند تحصیلی هر زبان آموز به صورت دقیق توسط مدیر آموزشی بررسی می شود و در پایان هر ترم زبان آموزان جهت رفع نقایص خود توسط مدیر آموزشی مشاوره دریافت می کنند.

 
 

بهره گیری از منابع گوناگون در تمامی دوره ها

 
 

بر خلاف آموزشگاه های دیگر که محوریت اصلی دوره ها کتاب می باشد، و برای بهره گیری از منابع مختلف می بایست در کلاس ها و ورکشاپ های متفاوت شرکت کنید، آموزشگاه زبان های خارجی مهردانش تمامی منابع اعم از فیلم، موسیقی، نمایش، chat، کتاب داستان، کاردستی و ... را به صورت جامع در تمامی دوره ها جهت درک هرچه بیشتر زبان آموز ارائه می دهد .

 
 

ظرفیت محدود در کلاس ها

 
 

کم جمعیت بودن کلاس ها یکی دیگر از عوامل کیفیت در آموزشگاه زبان مهردانش به شمار می رود، زیرا از این طریق زبان آموزان وقت بیشتری جهت فعالیت های کلاسی در اختیار خواهند داشت که در نتیجه باعث پیشرفت هرچه سریعتر آنها خواهد شد.