Skip Navigation Links
صفحه اصلی
معرفیExpand معرفی
اطلاعیه ها
آموزش و فوق برنامهExpand آموزش و فوق برنامه
گالری عکسExpand گالری عکس
تماس با ما
دانش آموزانExpand دانش آموزان
پیش ثبت نام
درخواست همکاری

اساسنامه انجمن خیریه مهردانش

 • اصول

 • ۱- اعضاء خیریه براساس هدف والای حفظ کرامت انسانی بعنوان اصلی ترین ومهمترین عنصر هرکار خیر متعهد به رازداری وحفظ هویت افرادتحت پوشش بوده وتمامی تلاش خود را در این زمینه بکار می بندند.

 • ۲- بمنظور جمع آوری کمکهای نقدی وغیر نقدی یک حساب بصورت مشترک توسط مدیریت آموزشگاه وریاست انجمن اولیاء و مربیان دبستان مهردانش افتتاح وجهت جذب کمکهای اولیاء و افراد خیر از طریق سایت مدرسه اعلام می گردد. 
  ۳ - باتوجه به تعیین آموزشگاه هدف وتعیین دانش آموزان بی بضاعت  کمکهای نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده منحصر ا به این دانش آموزان تعلق خواهد گرفت. 
  ۴ -  براساس نیاز سنجی که توسط اعضاء برگزیده انجمن اولیاء و مربیان برای دانش آموزان هدف انجام می گیرد تمامی کمکهای جمع آوری شده صرف بر طرف نمودن نیازهای آنان خواهد شد تا بتدریج بتوان براساس اولویت نیازها اقدام لازم صورت پذیرد.

 • ۵ - با عنایت به جنسیت دانش آموزان تحت پوشش ولزوم محرمانه ماندن هویت آنان جهت حفظ کرامت وشخصیت این عزیزان فقط رابطان انجمن پل ارتباطی دواموزشگاه می باشند.

 • ۶ - با اعلام شماره حساب خیریه از طریق سایت آموزشگاه مهردانش برای مخفی ماندن هویت خیرین وشفاف بودن ورودی وخروجی حساب بوده که امور حسابداری آن توسط یکی از کادر اجرایی آموزشگاه مهردانش انجام خواهد شد.

 • ۷ - کلیه اعضاء انجمن خیریه تمام تلاش خودرا جهت جذب کمکهای حداکثر ی از خیرین جهت برطرف نمودن کامل نیازهای مادی، بهداشتی و...افراد تحت پوشش بکار بسته وفقط این عمل را در راه رضای خدا وند متعال انجام می دهندوهیچ چشمداشت مادی یاتبلیغاتی برای این عمل نخواهند داشت. 
  ۸- بررسی مسایل کمک رسانی به دانش آموزان تحت پوشش در جلسات انجمن اولیاء

 • اهداف

 • ۱-  کمک در جهت ادامه تحصیل دانش آموزان بی بضاعت 
  هرساله تعدادی ازدانش آموزان به علت فقر ومشکلات مالی تحصیل خودرا رهامی نمایند، اینها افرادی هستند که درصورت ایجاد زمینه لازم برای ادامه تحصیل شاید نمونه ای ازدانشمندان زمانه خویش شوند،  امادربسیاری ازموارد متاسفانه فقر مالی مانع ازشکوفایی استعداد آنان گشته وجامعه از توان واستعداد آنان محروم می گردد،  با توجه به هدف ونیت اصلی انجمن خیریه مهردانش امیدواریم با برنامه ریزی دقیق بتوان تاحد امکان چنین افرادی را مورد شناسایی قرارداده وزمینه های لازم راجهت ادامه تحصیل آنان فراهم نماییم.

 • ۲ -  شناسایی وحمایت از دانش آموزان بی بضاعت وحمایت از آنها در زمینه

 • الف - ارایه خدمات درمانی به افراد تحت پوشش 
  ب
  - تهیه وتوزیع موادغذایی، پوشاک، لوازم التحرير و..

 • اسامی اعضای انجمن اولیا و مربیان
  1401-1402

  ردیف

  نام و نام خانوادگی

  1

  جناب آقای حسین بنانی

  2

  سرکار خانم ژنت چهرازی

  3

  سرکار خانم ماریا  محکمی

  4

  سرکار خانم مژگان عظیمی

  5

  سرکارخانم سوسن بزرگی

  6

  جناب آقای  مهدی فخرآبادی

  7

  جناب آقای کریم سروی

  8

   

  9

   

  10

   
 •  

اولیا گرامی

 • انجمن اولیا و مربیان پیش دبستانی و دبستان مهر دانش قصد دارد در راستای رشد معنوی دانش آموزان این آموزشگاه اقدام به عملی خود پسندانه و خیرخواهانه جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت در سال تحصیلی 94-93 نماید بر این اساس در جلسه دی ماه اعضای انجمن اولیا و مربیان اقدام به تشکیل کمیته ی خیریه آموزشگاه مهر دانش نموده و یکی از دبستانهای دخترانه در محدوده ی آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز به عنوان مدرسه هدف مورد تصویب قرار گرفت و با هماهنگی با مدیریت و کادر اجرایی آموزشگاه مزبور تعدادی از دانش آموزان مستمند مورد شناسایی و با تشکیل پرونده محرمانه بر اساس اولویت های مورد نیاز مبلغ جمع آوری شده در جشن عاطفه ها جهت رفع نیاز این عزیزان هزینه گردید.تا دراین زمان و بر اساس اولویت های معرفی شده اقدامات لازم صورت پذیرد.

 • با توجه به معلولیت جسمی بعضی از این دانش آموزان و همچنین اولیا آنها تصمیم بر این گردید تا به منظور رفع نیازهای این عزیزان در کوتاه ترین زمان و بر اساس اولویت های معرفی شده و با نظارت مستقیم چند تن از نمایندگان شما در انجمن اولیا و مربیان آموزشگاه مهردانش اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد. شایان ذکر است این عزیزان دانش آموز علاوه بر کمک های نقدی احتیاج به رفع نیازهای معنوی،مشاوره ای،پزشکی و ... نیز دارند لذا با مصوبه جلسه بهمن ماه انجمن اولیا و مربیان دبستان مهردانش

 • حساب شماره:5268063489   و شماره کارت:6104337911289435

جهت واریزکمک های نقدی،افتتاح گردید و همچنین سرکار خانم مژگان عظیمی به عنوان رابط جهت هماهنگی های لازم پیرامون کمک های غیر نقدی با اولیا و دیگر خیرین تعیین گردیدند.

کمیته خیریه انجمن اولیا و مربیان با همدلی شما عزیزان  قصد دارد قدم کوچکی هر چند آهسته و محدود اما مداوم و هدفمند در جهت رفع نیاز های اولیه همکلاسی های فرزندانمان در این سال تحصیلی بردارد.

لذا با توجه به این موضوع و برنامه ریزی به عمل آمده با نظارت دقیق اعضا انجمن اولیا و مربیان کمک ها به مستحق واقعی صرفا" براساس رفع نیاز آن دانش آموزان انجام می پذیرد.

شما اولیا گرامی می توانید با مراجعه به سایت آموزشگاه مهردانش در لینک انجمن اولیا و مربیان ضمن آشنایی بیشتر با این اقدام خداپسندانه از آخرین نیازهای این عزیزان جهت همیاری و اعلام نقطه نظرات و مشاهده ی گزارش اقدامات این کمیته مطلع گردیده تا با یاری خداوند متعال علاوه بر شرکت در یک اقدام خیرخواهانه و معنوی از اجر اخروی و پاداش الهی نیز بهره مند گردیم.

کمیته خیریه انجمن اولیا و مربیان دبستان مهردانش

آدم ها به لبخندی که بر لب می نشانند و به احساس خوبی که بر جای می نهند و بر دردی که از یکدیگر می کاهند می ارزند.

جهت مشاهده گزارش فعالیت انجمن خیریه دبستان مهردانش در سال تحصیلی 95-94 اینجا کلیک نمایید.

جهت مشاهده دست نوشته های گزارش دانش آموزان از برگزاری جشن نیکوکاری اینجا کلیک نمایید.

 

 • بایاری خداوند متعال بمنظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه مهردانش اقدام به تشکیل جلسه پیرامون هدفمند نمودن کمکهای دانش آموزان و اولیاء از سال تحصیلی  ۱۳۹۴_۱۳۹۳ نمود. 
  دراین راستا باتوجه به اعلام اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز در خصوص ارسال اسامی مدارسی که بیشترین جمعیت دانش آموزان بی بضاعت را دارند اعضاء انجمن اولیاء و مربیان پس از تحقیقات لازم وتبادل نظر یکی از اموزشگاههای معرفی شده را بعنوان مقصد این برنامه انتخاب نمود، براین اساس با توجه لیست دانش آموزان مقرر شد که با تقسیم کار بین اعضای انجمن اولیاء و مربیان دبستان مهردانش وبا نظارت مدیریت محترم آموزشگاه سرکار خانم دستغیب این مهم به انجام برسد. 
  باتوجه به مطرح شدن موضوع در جلسه دی ماه انجمن اولیاء و مربیان سرکار خانم خمسه زاده وسرکار خانم عظیمی وجناب آقای بنانی از اعضاء بعنوان رابطان دبستان مهر دانش واموزشگاه هدف تعیین گردیدند. 
  براین اساس مقرر گردید این اعضاء محترم بامراجعه به آموزشگاه وتبادل نظر با مدیرمدرسه هدف نسبت به اولویت بندی دانش آموزان معرفی شده جهت تحت پوشش قرار دادن آنان برای کمکهای آتی اقدام نمایند ونتیجه را درجلسه بهمن ماه درجلسه انجمن اولیاء ومربیان مطرح نمایند. 
  همچنین مقرر گردید نیازهای دانش آموزان دارای اولویت توسط این اعضاء تعیین وبراساس آن نسبت به اعلام در جلسات انجمن جهت برطرف نمودن نیازهای آنان بصورت نقدی و غیر نقدی اقدام گردد. 
  ازجمله مواردمطروحه در جلسه دی ماه تعیین خط مشی واصول کار یک خیریه  آموزشگاه مهردانش بمنظور مدون شدن فعالیتهای یاد شده بود که یکی از اعضای دیگر انجمن مسوولیت پیگیری تدوین اساسنامه وارایه آن
  را به عهده گرفت.

 

اقلام مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش

انواع پوشاک :

شلوار / کفش / لباس زیر / بلوز / کیف / مانتو

انواع مواد غذایی:

برنج / سویا / مرغ / ماکارونی / حبوبات / روغن / رب گوجه فرنگی

انواع مواد بهداشتی:

شوینده / شامپو / صابون / مسواک و خمیر دندان