Skip Navigation Links
صفحه اصلی
پیش ثبت نام
دانش آموزانExpand دانش آموزان
آموزش و فوق برنامهExpand آموزش و فوق برنامه
اخبار
گالری عکس
معرفیExpand معرفی
تماس با ما
ورود کاربران
درخواست همکاری
تور مجازی

بسم الله الرحمن الرحیم

الهی! هزاران خورشید هر روز به امید وصال تو نور افشانی می کنند و صدها دریا به شوق دیدارت تا دل آسمان موج می شوند و کوهها با نام تو صلابت و استواری می یابند. کائنات همه تو را می جویند و به امر تو برای آرامش ما بهار می آفرینند. ما را بصیرتی عطا فرما تا تو را به حقیقت ثنا گوییم و شکرگزاریم.

تاریخچه

ساعات کار دبستان

امکانات دبستان

فعالیت های آموزشی

فعالیت های پرورشی

تاریخچه

این مجموعه با اختصاص 6000 متر مربع به فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی شامل کلاسهای درس مجهز به سیستم های هوشمند و کمدهای شخصی، آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست شناسی، کتابخانه، کارگاه کامپیوتر مجهز به سیستم شبکه zero client ، استخر و سالن اسکی روی یخ در زمینه آموزشی و پرورشی تمام همت خود را بکار گرفته است و خواهد گرفت تا دانش آموزان این واقعیت را تجربه کنند که شایسته بهترین ها در عرصه بین المللی هستند و همواره موفقیت را به دنبال کار و تلاش زیاد و توجه خاص به تمام ابعاد دانش و مهارت میسر بدانند.

موسسه آموزشی و فرهنگی مهردانش و مهدکودک نگار از سال  1380 ابتدا با تاسیس مهدکودک و پیش دبستانی نگار و سپس در سال 1387 با افتتاح دبستان مهردانش  تعلیم و تربیت دختران آینده ساز ایران را با تاکید بر کمال انسانی و توجه خاص به خلاقیت و خود یادگیری به عنوان الگوی توسعه اهداف نظام آموزش و پرورش فعالیت خود را آغاز نمود.

با توجه به نقش مهم تسلط بر زبان انگلیسی در آینده پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، این مجموعه با تشکیل دپارتمان زبان انگلیسی توجه ویژه ای را به این مهم داشته است. این دپارتمان  با ارائه 6 ساعت در هفته آموزش زبان در قالب نمایش، شعر، کاردستی و اجرای پروژه همراه با آموزش کلاسیک و با استفاده از بهترین منابع آموزشی و روشهای جدید آموزش زبان و همچنین با برنامه ریزی دقیق اثر بخشی خود را ثابت نموده است. این مجموعه با بکارگیری کادری کارآزموده و توانا در طی مدت کوتاهی در زمره مدارس برتر شیراز قرار گرفت بطوریکه اکنون دانش آموزان از مقطع مهدکودک تا متوسطه دوره اول در این مجموعه مشغول به تحصیل می باشند.

ما معتقدیم که با فراهم نمودن محیطی امن، عاطفی و پربار میتوانیم شرایطی پویا همراه با چالش و تاکید بر تربیت صحیح فراهم نماییم تا دانش آموزان بتوانند توانایی های خویش را باور نموده و به حداکثر ممکن برسانند و طی دوران فعالیت، این موسسه توانسته است در عرصه های مختلف آموزشی و فرهنگی موفقیت های قابل توجهی را کسب نماید.

                 

جهت بازدید از فضای کل مجموعه لطفاً اینجا کلیک نمایید.

                 

بازگشت به بالا

ساعات کار دبستان

فعالیت آموزشی هفتگی این دبستان در سال تحصیلی ،شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:15 می باشد.

بازگشت به بالا

 

 

امکانات دبستان

6000 متر مربع فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی

کلاسهای درس مجهز به سیستم های هوشمند و کمدهای شخصی

آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست شناسی

کتابخانه

کارگاه کامپیوتر مجهز به سیستم شبکه zero client

استخر و سالن ورزشی

شهر مشاغل , ...

بازگشت به بالا

فعالیت های آموزشی

          در طول هفته علاوه بر 25 ساعت آموزش که مطابق دستورالعمل وزارت آموزش وپرورش اجرا می گردد،آموزش های فوق برنامه شامل خوشنویسی،رایانه،زبان انگلیسی نیز ارائه می شود.
به منظور افزایش کیفیت آموزش، ارائه دروس هنر،ورزش و قرآن توسط مربیان با تخصص مربوطه انجام می گردد. همچنین سعی شده است تا ضمن تاکید بر انجام کار گروهی تا حد امکان از وسایل کمک آموزشی و آزمایشگاهی نیز استفاده گردد.جهت کنترل روند آموزشی از مشاوران مجرب استفاده می گردد و علاوه بر برگزاری آزمون های مستمر از طرف آموزگاران، دانش آموزان در آزمون های شهری و کشوری نیز شرکت داده می شوند.

بازگشت به بالا

 

فعالیت های پرورشی

در زمینه امور پرورشی فعالیتهای متعددی شامل برگزاری مراسم بزرگداشت مناسبات و اعیاد، بازدیدهای علمی، اردوهای تفریحی ومسابقات ورزشی انجام می پذیرد که اهم آنها عبارتند از:

 - جشن شکوفه ها
 - روز جهانی کودک
 - روز دانش آموز
 - عاشورای حسینی
 - عید قربان

 - عید غدیر
 - دهه فجر
 - جشن خودکار
 - جشن قرآن
 - جشن عبادت
 - مسابقات قرآن و احکام
 - جشن الفبا
 - جشن سبزه ها
 - جشن پایان سال

بازگشت به بالا